wait... Apdorojamas užsakymas...
8 686 26383
info@dvirtex.lt
Prekių
palyginimas

Pristatymas

Prekių pristatymo būdai ir terminai

Paskutinį kartą redaguota 2019-09-25

Užsakydami prekes Dvirtex.lt elektroninėje parduotuvėje, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą:

1. Prekių pristatymas Pirkėjo nurodytu adresu (į namus)

  • Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus, jas atvešime per 2-7 darbo dienas.
  • Prekių pristatymui naudojamės DPD kurjeriu paslaugomis. DPD kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą.
  • Kai Jūsų siunta yra suformuota ir DPD kurjeris ją paima iš mūsų, Jūs gausite pranešimą Jūsų nurodytu elektroniniu paštu. Taip pat gausite ir SMS pranešimą iš DPD kurjerių su tikslesne siuntos pristatymo data ir laiku.

2. Prekių pristatymas į DPD PickUp siuntų terminalus.

  • Jei pasirinkote prekių pristatymą į DPD PickUp siuntų terminalą, jos bus pristatytos per 1–4 darbo dienasDėmesio! Į DPD PickUp terminalus galima pristatyti tik siuntas, kurios atitinka dydžio (61 x 44 x 37 cm) bei svorio (iki 20 kg) apribojimus. Jei Jūs pasirinksite pristatymą į DPD PickUp terminalą, tačiau supakavus siuntą, matysime, jog ji neatitinka šių apribojimų, prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu į namus. Apie pristatymo metodo pasikeitimus visada infuormuosime Jus telefonu arba elektroniniu paštu.
  • DPD PickUp terminalų taškus rasite čia: https://www.dpd.com/lt/lt/dpd-pastomatai-2

3. Prekių pristatymas į OMNIVA  siuntų terminalus.

 

Prekių pristatymas nemokamas, jei krepšelio suma 49 eur ir daugiau!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su dvirtex.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką. Sutinku

www.dvirtex.lt 2024 © | Visos teisės saugomos